• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Зеленського побачили "оптимістичні сигнали" від Байдена

Реклама на dsnews.ua

Сигнали щодо підтримки України з боку новообраного президента США Джо Байдена вселяють оптимізм

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква в ефірі програми «Запитання тут ставимо ми» на Радіо НВ, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу голову держави.

За його словами, Україна розраховує на продовження підтримки суверенітету й територіальної цілісності з боку США.

«Сигнали, які йшли від тоді ще кандидата у Президенти Джозефа Байдена, і які продовжують іти зараз, вселяють оптимізм: Сполучені Штати Америки готові й надалі відігравати важливу роль у забезпеченні національної безпеки України, у питанні завершення агресії на Донбасі і в питаннях допомоги, зокрема фінансової, на розбудову системи нашої національної безпеки», – сказав Ігор Жовква.

Заступник керівника Офісу Президента України висловив переконання, що США та інші країни – члени НАТО розкриватимуть перед Україною механізм програми Партнерства з розширеними можливостями.

«А ми будемо виконувати своє домашнє завдання, виконувати критерії, необхідні для членства України в НАТО: реформувати нашу систему Збройних сил, національної безпеки. Впевнені, що підтримка Сполучених Штатів у цьому процесі нам, безумовно, буде надана», – розповів він.

Нагадаємо, 3 листопада у США відбулися президентські вибори. За попередніми результатами підрахунку голосів, перемогу на них отримав Джо Байден. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів у окремих штатах. Втім, Байдена вже почали вітати іноземні лідери.

    Реклама на dsnews.ua