• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Зеленского привітали із профсвятом працівників радіо, ТБ та зв'язку

Реклама на dsnews.ua

Офіс президента України привітав працівників радіо, телебачення та звʼязку з професійним святом

Вітання ОПУ розмістив на своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Радіо, телебачення та інтернет-комунікації нині відіграють одну з найважливіших ролей у житті нашого суспільства. Завдяки їм ми дізнаємося найсвіжіші новини України та світу, маємо змогу почути точки зору представників різних галузей", — зазначають в Офісі.

Там зазначили, що радіо й телебачення – "це також оперативний засіб спілкування влади та суспільства".

"Сказані представником влади слова за лічені хвилини потрапляють в ефіри телерадіокомпаній і на сторінки інтернет-ЗМІ, а відтак – і до глядачів, слухачів і читачів", — йдеться у повідомленні.

Втім, зазначають в ОПУ, розвиток новітніх технологій "не лише пришвидшує передачу інформації, а й створює нові виклики".

 "Вже сьогодні приходить розуміння, що побачене на екрані не завжди відповідає дійсності. Тому перевірка інформації, уникнення маніпуляцій та боротьба з відвертими фейками є важливою складовою інформаційної безпеки нашої держави. Особливо актуально це зараз, коли Україна зазнає постійних інформаційних атак ворога. Дотримання високих професійних стандартів мало велике значення, починаючи з ефіру першої в Україні радіопрограми у 1924 році й донині", — заявили у Офісі.

Там побажали працівникам, шоб їхні ефіри наповнювали "актуальна інформація, цікаві проекти, що забезпечать унікальний контент".

Там також побажали, щоб їхній "невтомний творчий пошук, яскраві ідеї" втілювалися в життя.

"Надійних партнерів і колег у професійній діяльності! Щастя та міцного здоров’я вам і вашим близьким", — підсумували в ОПУ.

Нагадаємо, дане свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей звʼязку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та звʼязку» від 11 листопада 1994 року № 667/94.

Нині до журналістів та працівники сфери радіо долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ.

Цей день відзначають і фахівці звʼязку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-звʼязку.

    Реклама на dsnews.ua