• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Зеленського прокоментували заклики Резнікова розмістити війська США

Слова віцепрем'єра, міністра з питань реінтеграції окупованих територій Олексія Резнікова про необхідність розмістити в Україні американське системи ППО не потрібно трактувати як намір України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прессекретар президента Сергій Никифоров, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Я думаю, цю заяву пана Резнікова слід трактувати не як намір, а як гіпотетичний варіант щодо зміцнення безпеки України. Це не те, що Україна розраховує найближчим часом вдатися до запрошення американців та встановлення американських баз", — сказав він.

Никифоров додав, що розміщення американських військ в Україні залежить від згоди суспільства та готовності НАТО до цього.

"І від готовності прийняти той факт, що такі кроки роздратують нашого північного сусіда. Тому — це розмірковування щодо посилення безпеки", — підкреслив прессекретар президента.

Як повідомляла "ДС", 10 серпня віцепремʼєр Олексій Резніков заявив, що Україна стурбована намірами Росії розмістити ядерну зброю в окупованому Криму. На його думку, для посилення безпеки в країні варто було б розгорнути сили ППО шляхом розміщення підрозділів США.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua