• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Зеленського реформуватимуть КПК під наглядом Татарова

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента відбулося засідання робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції в складі Комісії з питань правової реформи, яку провів заступник голови ОП Олег Татаров

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

На нараді обговорювалося підготовлений проект закону про внесення змін і доповнень до Кримінального процесуального кодексу України, яким пропонується вдосконалити механізм здійснення спеціального попереднього розслідування, порядок виробництва окремих процесуальних дій, гарантії дотримання прав, свобод і законних інтересів учасників кримінального судочинства тощо.

На зустрічі також обговорили зарубіжний досвід діяльності органів кримінальної юстиції і практику міжнародних інститутів, які мають бути враховані при доопрацюванні відповідного проекту.

Учасники домовилися максимально оперативно допрацювати проект закону про внесення змін і доповнень до КПК і представити його президентові до кінця грудня 2020 року.

Як повідомляла "ДС", журналіст Юрій Бутусов повідомив, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова зірвала спецоперацію НАБУ із затримання Олега Татарова, яка планувалася на 2 грудня.

    Реклама на dsnews.ua