• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Зеленського розповіли, коли можна подавати заявки на отримання 8 тисяч грн

Реклама на dsnews.ua

Підприємці зможуть подавати документи на отримання допомоги від держави в розмірі 8 тис. грн

Про це заявила заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Вчора (9 грудня — Ред.) уряд прийняв відповідні постанови, які дозволять імплементувати ті закони, які ще минулого тижня президент подав у парламент, парламент їх швидко проголосував", — сказала Ковалів.

Заступник голови Офісу президента уточнила терміни початку подачі заявок.

"Зараз ці постанови, які уряд прийняв учора, які повинні бути опубліковані найближчим часом, спрямовані на те, щоб допомога була виплачена перед локдауном (до 8 січня — Ред.). На початку наступного тижня починається фізичний прийом заявок від фізосіб-підприємців, це по виплаті 8 тис. щодо їхніх найманих працівників. До 23 грудня потрібно буде подати заявки", — сказала Ковалів.

На запитання ведучого, як отримати допомогу, якщо людина, наприклад, в цей час захворіє на коронавірусів, Ковалів відповіла, що заявка подається в електронній формі, і з цим не має виникнути проблем.

Як повідомляла "ДС" 10 грудня набув чинності закон, згідно з яким фізичні особи-підприємці отримають виплати в розмірі 8 тис. грн в якості компенсації за збитки через введення карантину.

4 грудня Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект №4429, згідно з яким фізичні особи-підприємці можуть розраховувати на виплати в розмірі 8 тис. грн у звʼязку з карантином.

    Реклама на dsnews.ua