• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Зеленського вважають корисною присутність бойовиків під час інспекції позицій ЗСУ

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента вважають, що "вкрай обмежена присутність бойовиків" угруповання "ДНР" під час інспектування українських позицій поблизу селища Шуми в Донецькій області стане аргументом на користь України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОП, передає "ДС".

В ОП відзначили, що юридично інспектування проводять не сторони конфлікту, а посередник — ОБСЄ в супроводі представників сторін. У відомстві нагадали, що сторони конфлікту на лінії розмежування визначено пунктом 2 Комплексу заходів із виконання Мінських домовленостей.

«Якщо хтось не розуміє можливого механізму такого інспектування, рекомендуємо освіжити в пам'яті історію діяльності СЦКК, а також пункт 2 Комплексу заходів із виконання Мінських домовленостей ... Так, Росія відмовилася від роботи в рамках СЦКК. Кожна нормальна людина прекрасно розуміє, з якою метою це було зроблено», — заявили в ОП.

«Вкрай обмежений прояв присутності бойовиків нічого нікому не може дати, крім одного — ще одного аргументу на користь правоти України», — додали у відомстві.

В ОП також закликали Росію повернутися в СЦКК.

Нагадаємо, росЗМІ пишуть, що заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро в середу, на якому сторони домовилися про спільне інспектування позицій української армії в районі селища Шуми Донецької області.

    Реклама на dsnews.ua