• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Зеленського запевнили, що газу вистачить всім

В українських газових сховищах достатньо палива для проходження опалювального сезону та договору на поставку газу бюджетним установам будуть підписані найближчим часом

Реклама на dsnews.ua

Про це у своєму Facebook написав заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, передає "ДС".

"Комісії ТЕБ та НС зараз збираються в областях лише для подолання технічних моментів з метою прискорення підписання договорів на постачання газу. Газу в сховищах для потреб населення та соціальної сфери. Жодних проблем із цим немає", — підкреслив він.

Тимошенко зазначив, що 15 жовтня НАК "Нафтогаз" готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні). При цьому ціна на газ для потреб населення — 7,42 грн за 1 тис. кубометрів. Ціна на газ для потреб соціальної сфери (школи, лікарні і т.п.) — 16,8 грн. Вартість вже включає в себе ПДВ і тариф на транспортування.

Як повідомляла "ДС", 12 жовтня регіональні комісії з ТЕБ та НС в Закарпатській і Полтавській областях оголосили ситуацію з поставками газу бюджетним установам як "надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня".

У Львівській та Хмельницькій областях була оголошена надзвичайна ситуація через відсутність газопостачання в бюджетних установах.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua