• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Зеленського запевнили, що ЄС не давав йому "поблажок"

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський в рамках саміту Україна-Євросоюз в Брюсселі 6 жовтня провів зустрічі з керівництвом ЄС і йому не було жодних "поблажок"

Про це розповів заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква в інтервʼю "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Інститути ЄС — це не якісь сентиментальні органи або люди, які робитимуть якісь поблажки. Була чесна, відкрита розмова. І на саміті, на пленарному засіданні президент Зеленський розмовляв тет-а-тет із Шарлем Мішелем. Тому жодних поблажок Україні не було. А те, що має бути оцінено як прогрес, було оцінено", — сказав Жовква, коментуючи думки, що керівництво ЄС на саміті утримувалося від критики української влади.

Заступник голови ОП вказав, що на саміті в Брюсселі говорили і про певні критичні речі, наприклад, про антикорупційну інфраструктуру.

"Для ЄС важливо, щоб антикорупційна політика і надалі здійснювалася, щоб діяльність антикорупційних органів була незалежною. І президент Зеленський вкотре запевнив, що він — абсолютний прихильник цієї політики, і незалежність діяльності Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури буде абсолютно забезпечена. ЄС почув і погодився з цією позицією", — підкреслив він.

Нагадаємо, за підсумками саміту Україна-Європейський Союз, який пройшов в Брюсселі 6 жовтня, було оприлюднено спільну заяву.

    Реклама на dsnews.ua