• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Зеленського заявили, що Разумков гальмує ініціативи президента

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк запевняє, що до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова немає претензій кримінального плану, але є розбіжності в його поглядах і поглядах партії і президента на стратегію розвитку держави

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтервʼю виданню "Главком", передає "ДС".

"Зрозуміло, що до Разумкова нема претензій кримінального плану. Але виявилися фундаментальні розбіжності між партією та Дмитром Олександровичем. Згадайте його неголосування на РНБО за такі речі, як санкції стосовно Медведчука та санкції проти телеканалів, які абсолютно точно є продовженням московської інформаційної школи, небажання голосувати за земельну реформу, абсолютно явне небажання йти на голосування за антиолігархічний закон", — сказав Подоляк.

На його думку, усе це всупереч партії, яка делегувала Разумкова на посаду спікера.

"Це свідчить, що він (Разумков, — "ДС") дивиться на стратегію розвитку держави інакше, ніж команда з її програмою, з якою вона йшла на вибори. Він вважає, що треба все ж зберегти та законсервувати ту систему, яка наразі є. Ми ж вважаємо, що у цієї системи ресурсу вже нема", — зазначив радник керівника ОП.

Водночас він підкреслив, що питання відставки того чи іншого члена уряду, чи тим більше Голови ВР — внутрішньо парламентська ситуація, навіть, скоріше, внутрішньопартійна, адже посада спікера не виборна, а "делегована".

"Якщо сьогоднішній світоглядний конфлікт між Разумковим і партією і далі буде наростати, напевно, доведеться втрутитися і президенту. Із жорсткими рішеннями", — додав Подоляк.

Крім того, він сказав, що Разумков гальмує ініціативи Зеленського.

"На мій погляд, спікер сьогодні відкрито гальмує ключові ініціативи президента. Можливо, він вважає, що якась процедура може бути більш плавною. Але зі сторони це саме такий має вигляд – гальмує в інтересах певних осіб", — сказав Подоляк.

Як повідомляла "ДС", раніше глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія допустив відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Однак, за його словами, у фракції цей сценарій поки не обговорювали.

20 вересня Разумков заявив, що звернувся в антикорупційні органи з приводу можливого підкупу народних депутатів заради голосування за його відставку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua