• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

УАФ з Павелком досягла футбольної ізоляції Росії, це гідна відповідь агресору, — Блохін

2022 рік, що минає, Україна закінчує з хорошими результатами не тільки на полі, а й на футбольно-дипломатичному фронті

Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі Українським Новинам сказав видатний український футболіст, тренер, володар "Золотого м'яча" та нагороди Президента України Володимира Зеленського "Національна легенда України" Олег Блохін, повідомляє "ДС".

"Ми закінчуємо цей рік із хорошими результатами, історичними досягненнями наших збірних та повною футбольною ізоляцією росіян. Я вважаю, що це гідна відповідь агресору, який дає і Українська асоціація футболу на чолі з Павелком та українська футбольна спільнота загалом. Світова футбольна громадськість, як ми бачимо, в особі деяких функціонерів мають необережність заграватися з росіянами.Все це, їм здається, має бути схожим на аполітичність нібито їх позиції.Але обдурити українців, які на собі зазнають горя війни і при цьому ще примудряються усьому світові демонструвати свою неймовірну силу духу, — неможливо", — сказав Блохін.

За його словами, "усім доступними футбольно-дипломатичними інструментами та каналами УАФ вдається впливати на світовий футбольний порядок денний".

"Наші заклики та вимоги щодо неприпустимості пом'якшення ставлення до російських команд почуті. І поки їхня країна вбиває наших людей ми не повинні дозволити футболу повернутися до їхньої терористичної держави", — зазначив легендарний футболіст.

Блохін додав, що вдячний всій команді УАФ за те, що незважаючи на війну, Україна залишається футбольною державою.

"Цей рік, я хочу виділити, незважаючи ні на що, ми прожили з національним чемпіонатом, з безліччю дитячих та юнацьких турнірів, з відмінними результатами юнацьких та молодіжних національних збірних, які всі вийшли на весняну частину. Це дорога варта. І моя величезна подяка всій команді УАФ за їхню працю і за те, що навіть у війну Україна залишається сильною, незламною футбольною державою", — зазначив легендарний український футболіст та тренер.

Нагадаємо, раніше в коментарі Українським Новинам Олег Блохін підтвердив ризик вилучення України з ФІФА та УЄФА "через спроби третіх сил організувати незаконні вибори в УАФ та здійснити втручання в держреєстри Мін'юсту".

    Реклама на dsnews.ua