• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Вбивство на кордоні": росіяни відмовилися зустрічатися з українськими прикордонниками

Реклама на dsnews.ua

Росія відмовляється від зустрічі з українськими прикордонниками і заявляє про одностороннє розслідування заявленого ФСБ РФ "інциденту зі стріляниною" на кордоні 4 грудня

Про це заявив спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

За його словами, чергову прикордонно-представницьку зустріч на вищому рівні для встановлення обставин події, про яку прикордонна служба ФСБ РФ заявляла 4 грудня, ініціювали українські прикордонники.

Як розповів Демченко, перша відбулася між помічниками прикордонних представництв і не дала ніяких результатів, адже російська сторона не представила жодної об'єктивної інформації про можливе порушення кордону і загибелі людини.

"З огляду на це, Державна прикордонна служба України звернулася до прикордонного представника Російської Федерації по Білгородській і Воронезькій ділянках провести зустріч заступників Прикордонних представників сторін. У той же час російська сторона заявила про проведення одностороннього розслідування і не погодилася на запропоновану зустріч. Її проведення вони вважають передчасним. Крім того РФ не повідомила, коли така зустріч взагалі може статися", — уточнив він.

Також спікер підкреслив, що українська сторона зацікавлена в об'єктивній і всебічній перевірці. "Однак, з огляду на вищевказані обставини, ця ситуація схожа виключно на маніпулювання і приховування інформації і незрозумілі провокаційні дії", — сказав він.

При цьому на уточнююче питання про відповідність дійсності інформації в ЗМІ про можливу загибель 4 грудня на території РФ громадянина України росіянина за національністю Євгена Голубєва, 1993 року народження, Демченко зазначив, що ДПСУ не може ні підтвердити, ні спростувати ці дані, адже росіяни не повідомили жодної інформації про нібито загиблого.

В ДПСУ заявили, що не фіксували ніяких пострілів в районі Бєлгородської та Воронезької областей Росії, про які заявляла ФСБ РФ.

    Реклама на dsnews.ua