• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Вбивство Шеремета: Волонтер Звиробий, яку слідство вважає "сакральною жертвою", заявила, що не довіряє йому

Реклама на dsnews.ua
Волонтер Маруся Звиробий (Олена Біленька) заявила, що не довіряє висновкам слідства, згідно з яким підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета розраховували викрасти її дітей для дестабілізації обстановки в Україні

Відповідний коментар вона дала 5 каналу, передає "ДС".

"Я тільки "Пуму" (Інну Грищенко - "ДС") дізналася. Знаю її з 2014 року. І характер її знаю. Мені не сподобалося, коли сказали, що вона "лідер". Накричала на чоловіка і це означає, що вона винна? Це маячня якась", - зазначила Звиробий.

За її словами, "характер - це не показник".

"Якщо я попереджаю президента, що його можуть підірвати, це ще не означає, що я хочу його підірвати, але мені це "ліплять". Після цього звідки у мене може бути довіру до правоохоронців, їх методів і експертизах? Тому я не дуже довіряю все, що я побачила і почув, - зазначила волонтер.

"Коли дівчата моїх дітей обговорювали... Ну, добре придумали. Блін, це ж можна п**лей відгребти. Я ж можу дізнатися, міліціонери у нас же теж свої люди. А може, й підробили, я ж не знаю. Нехай розбираються адвокати, поліція. Я зі своїми буду розбиратися, дівчата - зі своїми. Але навіть, якщо цю "Лисицю" (Юлію Кузьменко - "ДС") посадять, я до неї на суд теж прийду її витягати. Що поробиш? Єдність - воно таке", - додала вона.

Нагадаємо, сьогодні правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенко, Юлія Кузьменко.

Остання, за їх даними, за телефоном обговорювала можливий замах на вбивство Марусі Звиробий та викрадення її дітей.

Як повідомляла "ДС", правоохоронці розглядали чотири причини вбивства Шеремета, але прийшли до висновку, що вірна одна - дестабілізації соціально-політичної ситуації в Україні шляхом вбивства відомого особи.

За даними слідства, підозрювана у вбивстві журналіста Павла Шеремета волонтер Юлія Кузьменко обговорювала можливий обстріл Києва з реактивних артилерійських установок "Град"

    Реклама на dsnews.ua