• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Вчителів без щеплень від COVID-19 відсторонятимуть від роботи і залишать без зарплати

Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу МОЗ.

Міністр нагадав, що педагоги включені до переліку професій, представники яких мають бути обов'язково вакциновані для повноцінної роботи.

"Вакцинація для педагогів є можливістю не тільки продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. У першу чергу мова йде про захист свого життя і здоров'я, безпеки дітей", — підкреслив Ляшко.

Ляшко також зазначив, що Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12 жовтня підтримала пропозицію Міністерства охорони здоров'я рекомендувати МОН звернутися до обласних і Київської міської держадміністрації з пропозицією перенесення осінніх канікул в навчальних закладах на 18 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксовано 16 309 нових випадків коронавирусной хвороби. Серед інфікованих — 1 588 дітей і 288 медичних працівників. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Харківській, Дніпропетровській, Одеській та Запорізькій областях.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua