• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Удар України по об'єктах у Татарстані: в ГУР заявили, що не застосовували іноземну зброю

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що під час атаки на об'єкти в Єлабузі та Нижньокамську Російської Федерації не використовувалась іноземна зброя

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав у коментарі "Радіо Свободі", передає "ДС".

"Ми офіційно не будемо ані підтверджувати, ані спростовувати (причетність ГУР чи СБУ). Але бачимо, що гуркіт та бавовна на території держави-агресора продовжуються, продовжуються саме на військових об’єктах, які безпосередньо залучені в геноцидній війні Росії проти України. Можемо констатувати, що в цих подіях зброя і засоби іноземного виробництва наших партнерів не використовуються. Це факт", — заявив Юсов.

Представник ГУР не уточнював, чим саме були вражені об'єкти, які розташовані на відстані понад 1000 кілометрів від України. Втім, зауважив, що галузь безпілотних літальних апаратів в Україні розвивається динамічно. За його словами, Україна застосовує всі сучасні технології для удосконалення своїх засобів ураження.

"Коли буде можливість, ми це все зможемо детальніше побачити і проговорити. Коли з’явилась можливість показати Мagura V5, то, власне, світ побачив достатньо детально і зблизька. Поки що додаткова інформація на цю тему, скажімо, небажана з міркувань безпеки", — додав він.

Як повідомляла "ДС", 2 квітня, у рамках спецоперації Головного управління розвідки дронами був атакований завод у Казані (Татарстан, РФ), на якому йде складання безпілотників "Шахед" (під маркою "Герань-2").

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua