• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

"УДАР Віталія Кличка" та "Розумна політика" долають 5% бар'єр на виборах до ВР, - соціологічне дослідження

Якби вибори до Верховної Ради України проходили найближчим часом, дев'ять партій подолали б прохідний п'ятивідсотковий бар'єр. Серед них позапарламентські "Українська стратегія Гройсмана", "Розумна політика" та "УДАР Віталія Кличка", рейтинг якої зріс удвічі за останні кілька місяців

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані опитування дослідницької компанії Gradus Research, повідомляє Цензор.НЕТ

За даними опитування, рейтинг партій очолює партія "Європейська Солідарність", яку готові підтримати 14% серед усіх опитаних та 22% серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором. За партію "Слуга народу" готові проголосувати 11% серед усіх опитаних та 18% серед тих, хто визначився, за "Опозиційну платформу — За життя" — 6% і 10% відповідно, за "Батьківщину" — 5% та 8%. Партію "Українська стратегія Гройсмана" підтримують 5% серед усіх опитаних та 7% серед тих, хто визначився, партію Мураєва "Наші" — 3% і 6% відповідно, партію Разумкова "Розумна політика" — 3% і 5% відповідно, партію УДАР – 3% та 5% відповідно, партію Шарія — 3% та 5% відповідно. Інші партії прохідного бар'єру не долають.

Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети у мобільному додатку Gradus. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю жителів понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Період проведення поля: 19 січня 2022 року. Розмір вибірки: 1000 респондентів. Електоральне опитування методом смартфон-інтерв'ю не дозволяє відображати картину передбачуваного голосування, оскільки панель не покриває сільських територій та старших вікових груп. Дані носять ілюстративний характері і відбивають ставлення мешканців міст до політичних лідерів країни.

    Реклама на dsnews.ua