• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Поглиблення сумісності з НАТО: в Міноборони поділилися планами на 2021 рік

Реклама на dsnews.ua

Цього року Збройні Сили України зроблять акцент на поглибленні сумісності з НАТО та проведуть близько 250 заходів оперативної підготовки

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міноборони, передає "ДС".

"Протягом 2021 року в Збройних Силах України планується провести близько 250 заходів оперативної підготовки. Це збори, командно-штабні навчання та тренування, тактичні навчання, льотно-тактичні тренування, заходи централізованої підготовки штабів бригад і підрозділів у вищих військових навчальних закладах і т. п.", — говориться в повідомленні.

За інформацією пресслужби, у цьому році планується розширити участь ЗСУ з оперативної та бойової підготовки НАТО і кілька цих заходів будуть ключовими. Йдеться про оперативно-стратегічний збір, комплекс командно-штабних навчань щодо всебічного забезпечення за участю командування Сил логістики, командування Сил підтримки, командування Медичних сил Збройних Сил України, а також стратегічне командно-штабне тренування з командуванням Об'єднаних сил. У всіх заходах візьмуть участь представники країн-членів НАТО.

Вперше під час проведення оперативно-стратегічного збору за участю іноземних радників високого рівня і представників офісу НАТО в Україні пройде "День НАТО".

У пресслужбі нагадали, що головною метою підготовки ЗСУ до 2021-го навчального року є забезпечення готовності органів військового управління, підрозділів до виконання оперативних і бойових завдань по відбиттю та стримуванню збройної агресії Російської Федерації, продовження переходу на стандарти і процедури підготовки та застосування військ (сил) за стандартами НАТО.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 11 січня, бойовики терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" десть разів порушили режим тиші на Донбасі, в результаті обстрілу загинув український військовослужбовець.

    Реклама на dsnews.ua