• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Україна дає здачі": Зеленський трьома словами описав дії РНБО

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за допомогою останніх рішень РНБО Україна "дає здачі"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це глава Української держави заявив у своєму відеозверненні, передає "ДС".

"Не секрет, що останні рішення РНБО викликали резонанс. Схвалення в суспільстві і обурення тих, хто знаходить у рішеннях РНБО свої прізвище та свій бізнес … Якщо коротко, я описав би цей процес трьома словами — "Україна дає здачі", — сказав Зеленський.

За словами президента, влада присікла спробу розколоти Україну пропагандою та дезінформацією.

"2-го лютого 2021-го року було заблоковано діяльність осіб, які вважали нормою вести бізнес на тимчасово окупованих територіях України і фінансувати дезинформаційні батальйони, атакували українців залпами брехні та маніпуляцій", — заявив Зеленський.

Зеленський нагадав, що 19 лютого було заблоковано активи, майно, анульовано ліцензії та дозволи підприємств, повʼязаних з народним депутатом Віктором Медведчуком.

"Також було доручено повернути у державну власність нафтопровід "ПрикарпаттяЗахідТранс". І не менш важливо — зʼясувати, за яких обставин у 2015 році, в епоху гетьманування всім відомо кого, у приватній власності виявився державний нафтопровід протяжністю майже півтори тисячі кілометрів", — зазначив він .

Зеленський також прокоментував останнє рішення РНБО, яке прийняли 11 березня.

"Також, справедливу і законну реакцію з боку України мають отримати й ті, хто вважав, що не у держави, а в приватних руках, може опинитись контрольний пакет акцій над стратегічними оборонними підприємствами, зокрема "Мотор Січ", — додав він.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський заявив, що офіційний Київ підтримує запровадження Сполученими Штатами санкцій проти бізнесмена Ігоря Коломойського, а Кабмін зараз працює над тим, щоб повернути гроші в Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua