• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Україна домовляється з Ізраїлем про взаємне визнання COVID-паспортів

Україна веде активні переговори з Ізраїлем про взаємне визнання паспортів вакцинації від коронавірусу

Вакцинація
Вакцинація
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу українського посольства.

"Сьогодні мова не йде про назви вакцин і їх виробників. Йдеться про діалог між двома країнами. Ці переговори вже можна назвати успішними, оскільки вони зараз активно тривають", — зазначив Корнійчук.

За словами посла, ініціатором цих переговорів є ізраїльська сторона.

"Україна є однією з перших серед європейських країн, яка має можливість досягти реальних домовленостей", — повідомив він.

Корнійчук додав, що ізраїльська сторона зацікавлена у спільному визнання COVID-паспортів в контексті забезпечення щорічного паломництва хасидів до Умані.

"У свою чергу, Україна отримує можливість відкрити кордони з Ізраїлем. Це дозволить відновити, перш за все, бізнес-туризм, так як нашій країні потрібні інвестиції, а також дозволить розвивати медичний туризм в обох напрямках", — заявив посол.

Коментар Посла України в Державі Ізраїль Євгена Корнійчука щодо переговорів про взаємне визнання паспортів вакцинації...

Posted by Embassy of Ukraine in the State of Israel on Tuesday, March 9, 2021

Як повідомляла "ДС", раніше посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив, що Ізраїль не має наміру визнавати українські сертифікати, або, як їх ще називають, паспорта вакцинації, оскільки не збирається схвалювати ту вакцину, яку наразі колють в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua