• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Україна повинна підняти питання ПДЧ на саміті НАТО в Лондоні, - Порошенко

Реклама на dsnews.ua
Українська влада під час саміту НАТО в британській столиці зобов'язана поставити питання про надання Києву плану дій щодо членства в блоці

Про це заявив в п'ятий президент України Петро Порошенко, а також президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Грод під час їх зустрічі, інформує "ДС" з посиланням на сторінку Порошенко в Facebook.

"Наша спільна позиція з представниками СКУ: Українська влада на саміті НАТО в Лондоні повинна вимагати постановки питання про надання Україні Плану дій щодо членства", - написав п'ятий президент України в соцмережі.

Порошенко додав, що очолювана ним партія "Європейська солідарність" "не зраджує своїм принципам і вважає за необхідне продовжувати курс на ЄС і НАТО".

Світовий Конгрес Українців

Спроба позбавити співголову фракції «Європейська Солідарність» Iryna Gerashchenko права участі у засіданнях Верховної Ради демонструє доволі тривожну тенденцію до згортання демократії в Україні. Ми бачимо, що депутатів намагаються позбавити можливостей для законотворчої роботи. Про те, що зараз відбувається з українським парламентаризмом, говорили з президентом СКУ Павлом Гродом та делегацією Світового конгресу Українців.Викликом для України залишається звільнення усіх українських заручників Кремля. Водночас це не можна розглядати підставою для пом’якшення міжнародних санкцій проти Росії, оскільки вони були введені за підрив територіальної цілісності України та невиконання Мінських домовленостей.Наша спільна позиція з представниками СКУ: українська влада на саміті НАТО в Лондоні має вимагати порушення питання про надання Україні Плану дій щодо членства. «Європейська Солідарність» не зраджує своїм принципам – Україні необхідно продовжувати курс до ЄС та НАТО. Дякую Павлу Гроду та Світовому конгресу українців за тверду підтримку на цьому шляху.

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 12. September 2019

Нагадаємо, Порошенко також заявив, що позбавлення права нардепа Ірини Геращенко відвідувати 5 пленарних засідань Верховної Ради є перешкоджанням її законодавчої роботи роботі.

    Реклама на dsnews.ua