• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроекты

Украина должна поднять вопрос ПДЧ на саммите НАТО в Лондоне, - Порошенко

Реклама на dsnews.ua
Украинская власть во время саммита НАТО в британской столице обязана поставить вопрос о предоставлении Киеву плана действий по членству в блоке

Об этом заявил в пятый президент Украины Петр Порошенко, а также президент Всемирного конгресса украинцев (ВКУ) Павел Грод во время их встречи, информирует "ДС" со ссылкой на страницу Порошенко в Facebook.

"Наша общая позиция с представителями ВКУ: Украинская власть на саммите НАТО в Лондоне должна требовать постановки вопроса о предоставлении Украине Плана действий относительно членства", - написал пятый президент Украины в соцсети.

Порошенко добавил, что возглавляемая им партия "Европейская солидарность" " не изменяет своим принципам и считает необходимым продолжать курс в ЕС и НАТО".

Світовий Конгрес Українців

Спроба позбавити співголову фракції «Європейська Солідарність» Iryna Gerashchenko права участі у засіданнях Верховної Ради демонструє доволі тривожну тенденцію до згортання демократії в Україні. Ми бачимо, що депутатів намагаються позбавити можливостей для законотворчої роботи. Про те, що зараз відбувається з українським парламентаризмом, говорили з президентом СКУ Павлом Гродом та делегацією Світового конгресу Українців.Викликом для України залишається звільнення усіх українських заручників Кремля. Водночас це не можна розглядати підставою для пом’якшення міжнародних санкцій проти Росії, оскільки вони були введені за підрив територіальної цілісності України та невиконання Мінських домовленостей.Наша спільна позиція з представниками СКУ: українська влада на саміті НАТО в Лондоні має вимагати порушення питання про надання Україні Плану дій щодо членства. «Європейська Солідарність» не зраджує своїм принципам – Україні необхідно продовжувати курс до ЄС та НАТО. Дякую Павлу Гроду та Світовому конгресу українців за тверду підтримку на цьому шляху.

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 12. September 2019

Напомним, Порошенко также заявил, что лишение права нардепа Ирины Геращенко посещать 5 пленарных заседаний Верховной Рады является препятствованием ее законодательной работе работе.

    Реклама на dsnews.ua