• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Україна не зверталася до Інтерполу про затримання Поклонської у Кабо-Верде, — ЗМІ

Українські правоохоронні органи не зверталися до Інтерполу для затримання в Кабо-Верде посла Росії в цій державі та колишнього "прокурора" окупованого Криму Наталії Поклонської

Наталія Поклонська
Наталія Поклонська
Реклама на dsnews.ua

Про це Українським новинам повідомило джерело у Міністерстві внутрішніх справ, передає "ДС".

"Інтерпол не вносить до бази осіб, які вчинили злочини в умовах збройного конфлікту та злочини проти основ національної безпеки, посилаючись на статтю 3 статуту Інтерполу", — повідомили у відомстві.

Стаття 3 статуту Інтерполу передбачає, що Організації суворо заборонено здійснювати будь-яке втручання чи діяльність політичного, військового, релігійного чи расового характеру.

Також у правоохоронному відомстві повідомили, що поки що не готували запит у Кабо-Верде про екстрадицію Поклонської.

Нагадаємо, Наталія Поклонська — колишня українська прокурорка, яка перейшла на бік окупантів у 2014 році, стала "прокурором" півострова, а пізніше була обрана до Держдуми РФ.

У липні 2021 року Поклонська заявила, що після відходу з парламенту була би готова повернутися до окупованого Криму на посаду "прокурора". 13 жовтня стало відомо, що президент Росії Володимир Путін призначив колишнього "прокурора" окупованого Криму Наталю Поклонську послом РФ у Республіці Кабо-Верде.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua