• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Україна готова до зустрічі в "нормандському форматі" для деескалації ситуації в море, - Порошенко

Реклама на dsnews.ua
Україна готова до зустрічі в нормандському форматі на рівні політичних радників, на якій буде вимагати від Росії повернути полонених військових, суду Військово-морських сил ЗСУ, а також відкрити Керченську протоку для проходу суден в українські порти

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу президента України Петра Порошенка.

За його словами, пропозиція провести зустріч у "Нормандському форматі" на рівні політичних радників попередньо було узгоджено під час телефонної розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

"Це пропозиція попередньо було узгоджено зі мною як президентом України під час телефонної розмови з канцлером Німеччини, і ми, безумовно, візьмемо участь у зустрічі в "Нормандському форматі" на рівні політичних радників, на яку ми ставимо термінове питання - вимога до РФ повернути наших військових, кораблі і відкрити Керченську протоку", - заявив президент в інтерв'ю France 24.

Порошенко додав, що зустріч сама по собі не є позитивним результатом у цій справі. Також він зазначив, що Росія повинна вивести свої війська, які знаходяться на російсько-українському кордоні, прибрати з Азовського моря велика кількість військових кораблів.

    Реклама на dsnews.ua