• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна і Євросоюз дають старт консультаціям про зміну Угоди про асоціацію

Реклама на dsnews.ua

Україна і Європейський союз на наступному тижні почнуть перші консультації щодо оновлення Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі

Про це йдеться в повідомленні віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанишиної, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

За її словами, під час саміту Україна-ЄС, який відбувся 6 жовтня в Бельгії, сторони погодилися оновити угоду про асоціацію. Київ хоче оновити документ, щоб, перш за все, збільшити поставки українських товарів на європейський ринок.

"На моєму рівні, на рівні представництва ЄС в Україні. Ми обговоримо той документ, який був переданий під час саміту. І визначимо елементи подальшого діалогу: на якому рівні відбуватиметься діалог, з яких частин він буде складатися, якого результату ми досягаємо до грудня цього року. І, відповідно, хто буде лідером цього процесу з європейської сторони", — зазначила Стефанишина.

Вона додала, що "це оновлення умов торгівлі, перегляд митних ставок, які застосовуються для торгівлі певними товарами, збільшення або скасування квот".

Нагадаємо, український уряд і Європейська комісія у вівторок, 6 жовтня, підписали три угоди, які передбачають виділення Україні 60 млн євро.

    Реклама на dsnews.ua