• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Україна і НАТО домовилися посилити присутність в чорноморському регіоні

Реклама на dsnews.ua
Міністр оборони України Андрій Таран обговорив з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом ситуацію з безпекою в Чорному морі

Про це йдеться в повідомленні в Міністерстві оборони України, передає "ДС".

Під час телефонної розмови співрозмовники констатували погіршення ситуації з безпекою в чорноморському регіоні, оскільки Росія нарощує військову присутність і змінює баланс сил.

"Сторони погодилися посилити присутність сил і засобів на суші, морі і в повітряному просторі чорноморського регіону шляхом збільшення патрулювання в повітрі і присутності кораблів військово-морських сил країн-членів Альянсу", - йдеться в повідомленні.

Міністр оборони заявив про зацікавленість у налагодженні спільного обміну інформацією з НАТО про обстановку в цьому регіоні і запросив держави-члени НАТО приєднатися до національних стратегічних навчань на півдні України восени цього року.

Як повідомляла "ДС", 8 липня віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина взяла участь у засіданні Комісії Україна-НАТО, яке відбулося у Брюсселі. На ньому обговорювалися практичні кроки для просування спільного партнерства.

    Реклама на dsnews.ua