• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Україна і Росія домовилися про транзит нафти на найближчі 10 років

АТ "Укртранснафта" та ПАТ "Транснефть" продовжили угоду про транспортування нафти по території України на десять років - до 1 січня 2030 року
"Укртранснафта" і "Транснефть" продовжили угоду про транспортування нафти. Фото: slavuta-rda.gov.ua
"Укртранснафта" і "Транснефть" продовжили угоду про транспортування нафти. Фото: slavuta-rda.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу "Укртранснафти".

Документ підписали у відповідності з рішенням акціонера АКЦІОНЕРНОГО товариства "Укртранснафта" НАК "Нафтогаз України" від 27 листопада 2019 року.

Від України угоду підписав генеральний директор АКЦІОНЕРНОГО товариства "Укртранснафта" Микола Гавриленко, від Росії - віце-президент ВАТ "Транснефть" Сергій Андронов.

При цьому базові принципи співпраці між АТ "Укртранснафта" та ПАТ "Транснефть" залишилися без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг та механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів, відзначили в "Укртранснафті".

"Укладення додаткової угоди гарантує безпечну і стабільну роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює ґрунт для завантаження системи магістральних нафтопроводів Суспільства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи і забезпечує довгостроковий стабільне джерело доходів "Укртранснафти", - йдеться в повідомленні компанії.

    Реклама на dsnews.ua