• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна та Велика Британія вирішують, як полегшити візовий режим, — Пристайко

Реклама на dsnews.ua

Об’єднане Королівство та Україна наразі спільно шукають взаємні шляхи полегшення візового режиму

Про це розповів посол України у Великій Британії Вадим Пристайко під час зустрічі представників британської та української спільноти, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Між нами існує порозуміння й ми шукаємо кращі шляхи вирішення. На це знадобиться час, цей процес завжди був складним, однак ми рухаємося уперед", — заявив посол.

За його словами, до України із Великої Британії незабаром має прибути спеціальна комісія, яка вивчить роботу систему видачі біометричних паспортів та оцінить якість співпраці між державними відомствами.

"Сподіваюся, що врешті-решт співпраця між міністерствами внутрішніх справ та правоохоронними органами України та Британії дозволить полегшити візовий режим для українців", — зазначив Пристайко .

Він додав, що наразі Україна просить Велику Британію запровадити окремі правила для різних категорій подавачів на візи, полегшивши для початку отримання дозволів на в’їзд журналістами, підприємцями, студентами тощо.

Пристайко також закликав Велику Британію ретельно дотримуватися чинних правил видачі віз українцям.

"Чого я хочу від Об’єднаного Королівства, так це дотримання правил, обмеження періоду очікування і того, аби у разі ухвалення рішення, що хтось може приїхати, він дійсно міг потрапити до країни", — підсумував він. 

Як писала "ДС", Україна та Велика Британія домовилися відпрацювати спільні механізми боротьби з транскордонною кіберзлочинністю і нелегальною міграцією.

    Реклама на dsnews.ua