• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Україна може знову почати продавати медичні маски за кордон,- Ляшко

Реклама на dsnews.ua
Україна може відновити експорт медичних масок після оцінки потреб у коштах индивидуалного захисту закладів охорони здоров'я та їх вітчизняного виробництва

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області під головуванням президента Володимира Зеленського, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Ми зараз збираємо потреба по всім установам охорони здоров'я - не тільки першої хвилі, але і другої, третьої, щоб вони чітко сказали план закупівлі засобів індивідуального захисту. Як тільки вони нададуть цю потребу, ми оцінюємо разом з Мінекономіки власне виробництво і, можливо, найближчим часом дозволимо квотний принцип продажу і експорту масок", - сказав він.

Президент Володимир Зеленський, зі свого боку, запевнив, що в лікарні, приймають хворих коронавірусом, повністю забезпечені масками і в аптеках забезпеченість цією продукцією "непогана". У той же час глава держави додав, що перш ніж дозволяти експорт, потрібно проаналізувати запаси масок в країні.

Володимир Зеленський проводить зустріч з представниками бізнесу Чернівецької області.

Володимир Зеленський проводить зустріч з представниками бізнесу Чернівецької області.

Gepostet von Офіс Президента України am Mittwoch, 8. Juli 2020

Як повідомляла "ДС", на засіданні 1 липня Кабінет міністрів запропонував встановити штрафи фізичним та юридичним особам за перебування громадян в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок.

Глава Моз Максим Степанов озвучив суми штрафів для фізичних і юридичних осіб.

    Реклама на dsnews.ua