• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Україна оновила списки "зелених" і "червоних" країн: звідки можна повернутися без самоізоляції

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я Україні 14 серпня 2020 року знову оновило списки країн "червоної" і "зеленої" зон

Нові дані опубліковано на сайті Міністерства охорони здоров'я, передає "ДС".

Всього в «зелену» зону потрапили 123 країни + Україна, тоді як тижнем раніше їх було 105. По приїзду з них не потрібно проходити самоізоляцію або робити тест на коронавірус. Із країн, в які українці можуть полетіти на відпочинок, в «зелену зону» на цьому тижні перейшла Болгарія, також там залишаються Єгипет, Туреччина і Хорватія.

У порівнянні з минулим тижнем, в «зелену» зону з «червоної» також повернулися Польща, Нідерланди, Німеччина, Франція, Азербайджан і ще низка країн.

Також до «безпечної» зони включено Марокко, ОАЕ, Швеція, Ісландія, Чехія, Швейцарія, Ісландія, Австралія, Ірландія, Великобританія, Білорусь, Канада та інші.

У «червоній» зоні зараз знаходяться 70 країн. Після повернення з них усі громадяни повинні відправитися на самоізоляцію або зробити тест на коронавірус. Із них до популярних туристичних напрямків, куди українці можуть полетіти на відпочинок, відносяться Албанія і Чорногорія. Також у «червоній» зоні знаходяться Мальдіви, Сполучені Штати Америки, Коста-Ріка, Чилі, Катар, Іспанія, Вірменія, Румунія, Киргизстан, Мексика, Казахстан, Монако, Росія, Корея, Філіппіни, Албанія, Чорногорія, Ізраїль та інші.

Нагадаємо, після повернення з відпочинку в країнах «червоної зони» українці повинні піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливо після отримання негативного ПЛР-тесту. Обсервації не підлягають особи, які прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, проведений не більше ніж за 48 годин до перетину кордону України.

Іноземцям потрібно обов'язково мати страховий поліс, що покриває лікування від COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua