• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Україна оновила список з обміну утримуваними особами і передала його в ОБСЄ, – Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Україна в рамках підготовки до чергового засідання Тристоронньої контактної групи передала в ОБСЄ оновлені списки для обміну утримуваними особами

Про це президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу в Борисполі у четвер, 13 серпня, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Ми в ОБСЄ передали новий список, в ОБСЄ підтвердили наш список на обмін. Там близько ста осіб. Зараз ми чекаємо з того боку, що вони передадуть свій узгоджений список, і потім ОБСЄ повинна визначитися в нашому форматі Україна – Росія – ОБСЄ, коли може технічно вже проходити обмін", — сказав президент.

Зеленський нагадав, що наступна зустріч ТКГ запланована на 18 серпня. Президент не зміг спрогнозувати, чи вплине сьогоднішня ситуація в Білорусі на засідання ТКГ, але висловив упевненість, що переговори в цьому форматі не зупиняться.

18 серпня на зустрічі планують також розглянути питання продовження режиму тиші.

Нагадаємо, українська сторона в рамках врегулювання ситуації на сході країни пропонує замінити поняття "особливий статус" Донбасу на формулювання "особливий режим адміністративного управління".

    Реклама на dsnews.ua