• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна звернулася до ООН з проханням засудити голосування за "конституцію Путіна" в Криму і ОРДЛО

Реклама на dsnews.ua

Україна просить ООН засудити організацію голосування за внесення поправок у конституцію Росії на території окупованого Криму та частини Донбасу

Про це заявив в офіційному листі до генсека ООН Сергій Кислиця, постійний представник України при ООН, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Проведення голосування на окупованих територіях суперечить основним нормам і принципам міжнародного права, зокрема, Статуту ООН і Резолюції ГА ООН 68/262 "Територіальна цілісність України", а також українського законодавства.

Кислиця закликав усі країни — члени ООН, а також органи та агенції ООН засудити проведення "голосування" на тимчасово окупованих територіях України.

Український дипломат підкреслив, що участь громадян України у такому "референдумі" з використанням примусово виданих Росією паспортів на тимчасово окупованих українських територіях спотворює результати всеросійського голосування.

Нагадаємо, голосування за поправки до конституції Росії проходить протягом семи днів, 1 липня було основним днем проведення голосування.

    Реклама на dsnews.ua