• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна однією з перших отримає вакцину від коронавірусу: Радуцький повідомив, коли

Реклама на dsnews.ua

Україна однією з перших отримає вакцину від коронавірусу, але її масового виробництва до кінця року не передбачається

Про це заявив глава комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

За його словами, поки вакцина не з'явиться, число хворих на COVID-19 зростатиме.

"А з огляду на те, що сьогодні прогнозують великі компанії, що займаються розробкою вакцини, ми повинні розуміти, що раніше весни світ її не отримає. Україна стане однією з країн, які будуть у першу чергу забезпечуватися вакцинами: ми увійшли в так званий вакцинний альянс, і чекаємо, що як тільки в світі з'явиться зареєстрована вакцина, Україна так само буде її отримувати. Це буде або китайська, або американська, або французька вакцина — це країни, які увійшли до альянсу, і ми чекаємо, яка з них першою почне масово виробляти вакцину. На жаль, прогнозів, що це станеться в цьому році, ми не бачимо від жодної компанії", — уточнив народний депутат.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента заявили, що Україна може отримати вакцину від COVID-19 трьома шляхами: через механізм COVAX, завдяки виробництву відповідних препаратів на своїх потужностях, якщо країни Євросоюзу будуть продавати їй свої надлишки отриманих вакцин.

    Реклама на dsnews.ua