• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Україна отримає від Світового банку 100 млн доларів на медичне обладнання і вакцину від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Всесвітній банк і Міністерство охорони здоров'я України готуються закупити вакцину від коронавірусу й обладнання для лікарень на суму близько 100 млн доларів

Про запуск проєкту повідомила заступник міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Вона зазначила, що на кошти Світового банку вже реалізували проєкт контакт-центру МОЗ по COVID-19, також триває реалізація проєкту "Покращення охорони здоров'я на службі у людей" вартістю приблизно 215 млн доларів.

"В цілому Світовий банк спільно з Міністерством охорони здоров'я реалізував повноцінну реконструкцію 102 амбулаторій сімейної практики, з них 91 ввели в експлуатацію", — повідомила Світлана Шаталова.

Нещодавно головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що Україна розраховує отримати вакцину від коронавірусу в другому кварталі 2021 року. COVAX підтвердив інформацію про виділення Україні вакцини від COVID-19 на безкоштовній основі для 20% населення.

Завдяки механізму COVAX Україна зможе отримати максимум 8,5 млн доз вакцини від коронавірусу. Україна планує придбати вакцину для 20 мільйонів населення додатково до безкоштовного препарату за програмою COVAX, який повинен закрити потребу у вакцині для 4 млн осіб.

Як писала "ДС", експерти побоюються, що коронавірус може стати сезонною вірусною інфекцією.

    Реклама на dsnews.ua