• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Україна запропонувала змінити "особливий статус" Донбасу на нове поняття

Реклама на dsnews.ua

Українська сторона в рамках врегулювання ситуації на сході країни пропонує замінити поняття "особливий статус" Донбасу на формулювання "особливий режим адміністративного управління"

Про це в ефірі телеканалу "Дом" заявив голова української делегації в Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук, передає "ДС".

За його словами, поняття "особливий статус" Донбасу сформульовано в тих документах, які прийняті в рамках мінської тристоронньої групи.

"Ми пропонуємо замість загального поняття "особливий статус" внести інші поняття... І закон України, який готується і вже майже готовий, по тим питанням, що стосуються Донбасу і війни на Донбасі, та миру на Донбасі. Ми просимо зрозуміти нас і врахувати таке формулювання — особливий режим адміністративного управління. Це відповідає тим реформам, що проводяться Україною по місцевому самоврядуванню, і нашим законам", — додав Кравчук.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в ТКГ, перший президент країни Леонід Кравчук озвучив чотири варіанти повного припинення вогню на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua