• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Україна вдасться до "радикальних кроків", якщо РФ продовжить блокувати переговори по Донбасу, — Кравчук

Якщо Росія буде блокувати переговори і ситуація зайде у глухий кут, то Україна спробує вийти з неї радикальними кроками, які, втім, не включають силові заходи

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це глава української делегації в Тристоронній контактній групі по врегулюванню на Донбасі Леонід Кравчук заявив в ефірі "Україна 24", передає "ДС".

Він зазначив, що з боку Російської Федерації щодо переговорів по Донбасу немає ніякого конструктиву.

"Росія виконує якусь дивну функцію, вона спостерігач, хоча їй таку функцію ніхто не давав. Якщо Росія буде стояти на тому, що вона не сторона конфлікту, і буде блокувати наші переговори, то можна буде говорити що ситуація в безвиході і її можна буде вивести з нього тільки радикальними кроками", — заявив Кравчук.

Він зазначив, що українська делегація готова до конкретних кроків на базі тих домовленостей, які є на цей час однак, підкреслив Кравчук, за ними прогресу немає.

"Росія не хоче миру на Донбасі, вона хоче, щоб ситуація була такою, як є або гірше, але не краще", — додав він.

Голова української делегації в ТКГ заявив, що представники України будуть просити діяти не на базі тих домовленостей, які є, а шукати інші варіанти.

"Я не думаю, що радикальні кроки — це силові кроки. Ми будемо просити діяти не на базі тих домовленостей, які є, а шукати інші домовленості. Тобто визнаємо, що ситуація в безвиході і що вона повинна бути змінена на основі нових підходів і документів, які ми маємо зафіксувати і спираючись на них йти вперед", — додав Кравчук.

Нагадаємо, раніше глава ОПУ Андрій Єрмак заявив, що робота Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі фактично заблокована Російською Федерацією, через що жодне питання не просувається вперед.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua