• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Україна запросила Тихановську на першу зустріч Люблінського трикутника

Реклама на dsnews.ua

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська візьме участь у першому засіданні представників країн Люблинського трикутника — України, Литви та Польщі

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України, передає "ДС".

Перше після заснування Люблінського трикутника онлайн-засідання відбудеться 29 січня. У ньому візьмуть участь міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом з литовським колегою Габріеліусом Ландсбергісом та очільником МЗС Польщі Збігнєвом Рау. 

Дипломати обговорять спільні кроки для протидії викликам та загрозам у Центральній Європі, окреслять пріоритетні напрями співпраці Люблінського трикутника у 2021 році. 

"У частині обговорення ситуації в Білорусі за ініціативи української сторони у засіданні візьме участь запрошена гостя — лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська", — додали у МЗС. 

Як писала "ДС", у липні 2020 року міністри закордонних справ України, Польщі та Литви підписали спільну декларацію щодо заснування Люблінського трикутника — тристоронньої платформи для політичного, економічного та соціального співробітництва.

    Реклама на dsnews.ua