• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Україна розгляне пропозиції РФ для розблокування КПВВ на Луганщині, — Арестович

Реклама на dsnews.ua

Українська сторона готова до завтрашнього засідання керівників Тристоронньої контактної групи розглянути пропозиції російської сторони, щоби розблокувати роботу КПВВ "Щастя" і "Золоте" в Луганській області

Про це повідомив спікер ТКГ Олексій Арестович в ефірі телеканалу «НАШ», передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

«Російська сторона просить нас встановити графік руху автобуса, який буде возити людей від їх КПВВ до нашого КПВВ. Там три кілометри, зокрема в Щастя. І просить нас, щоби ми найближчим часом не пропускали пішоходів, а тільки транспорт на КПВВ "Щастя", тому що вони вважають, що не готові до цього технічно», — розповів Арестович про підсумки сьогоднішнього засідання гуманітарної підгрупи ТКГ.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua