• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Україна зважилася обговорювати з бойовиками в ТКГ роботу пунктів пропуску

Реклама на dsnews.ua
Питання про відкриття пунктів пропуску на лінії зіткнення в Донецькій області буде піднято українською делегацією на засіданні Тристоронньої контактної групи на наступному тижні

Про це повідомив міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков, передає "ДС" з посиланням на прес-службу міністерства.

Він зазначив, що українська делегація ще 9-10 червня піднімала питання відкриття КПВВ, з боку поконтрольной Укрїні частини Донбасу КПВВ "Станиця Луганська" та "Маріїнка" були відкриті 10 червня. У Луганській області рух поступово було налагоджено, в Донецькій воно блокувалося з непідконтрольною уряду території.

"Заради інтересів людей українська сторона діяла максимально гнучко, ми забезпечили оперативне відкриття другого КПВВ в Донецькій області - у Новотроїцькому, на чому наполягала та сторона. Але вони і його через кілька днів закрили. Тобто, блокували один КПВВ, наполягали на відкритті іншого, ми його відкрили, а вони і його заблокували", - нагадав Він.

Нагадаємо, переміщення між окупованим Донбасом і вільною Україною обмежені: пропуск через лінію зіткнення на сході України на даний момент здійснюється тільки через пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська".

Як повідомляла "ДС", в "ДНР" і "ЛНР" раніше заявляли, що не будуть відкривати для українців пункти пропуску. Україна зі свого боку відкрила КПВВ, але бойовики відмовилися пропускати громадян через контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду "Маріїнка" і "Станиця Луганська".

Пізніше терористи заявили, що дати відкриття пунктів пропуску на лінії зіткнення повинні бути узгоджені в рамках Тристоронньої контактної групи.

    Реклама на dsnews.ua