• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна завжди відкрита для жителів окупованих територій, — Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський звернувся до жителів тимчасово окупованих територій, заявивши, що Україна відкрита для них, адже створює нові пункти пропуску і розвиває прифронтову інфраструктуру

Про це глава держави заявив в сьогоднішньому відеозверненні, передає "ДС".

У той же час президент закликав жителів окупованих територій зробити висновки.

"Ви бачите все самі. Україна для вас відкрита. Ви знаєте, хто блокує КПВВ з того боку, хто розділяє нас, у всіх сенсах цього слова. Я думаю, ви зробите свої висновки щодо цього, у всіх сенсах цього слова", — заявив він.

Зеленський також зазначив, що Україна зробить все для того, щоб війна закінчилася.

"Сьогодні Україна робить все, щоб це нарешті закінчилося. І коли я кажу "це", то це не тільки про КПВВ, а й про те, що робиться сьомий рік. А інакше як "воно" це назвати не можна. Але я точно знаю, що війна закінчиться і КПВВ нам будуть не потрібні", — додав глава держави.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, зараз знаходяться в ізольованих палатах клінічної лікарні "Феофанія".

Як писала "ДС", раніше президент Володимир Зеленський записав перше відеозвернення до українців, в якому пообіцяв розповідати про новини в своїй роботі без брехні, про свій стан після зараження COVID-19, а також дав поради, як вберегти себе від інфекції.

    Реклама на dsnews.ua