• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Україна вийшла з ще однієї угоди СНД

Кабінет міністрів погодив рішення про припинення дії Угоди про координацію міждержавних відносин в галузі поштового та електричного зв'язку

Реклама на dsnews.ua

Таке рішення було прийнято на засіданні уряду 17 лютого, інформує "ДС" з посиланням на Telegram-канал народного депутата Олексія Гончаренка.

Цю угоду підписали 9 жовтня 1992 року в Бішкеку. Документом сторони домовлялися координувати свої дії в області надання послуг зв'язку, гармонізація розвитку мереж і засобів зв'язку, вироблення концепцій по науково-технічній і тарифній політиці, підготовки кадрів і роботи навчальних закладів зв'язку, захисту спільних інтересів держав в міжнародних організаціях з питань зв'язку та їх органах.

У Кабміні зазначили, що за період з моменту підписання Угоди для України воно не було практично реалізовано. Вихід країни з угоди не вплине на інтереси українських громадян.

Як повідомляла "ДС", в грудні 2020 року Кабінет міністрів схвалив постанову "Про вихід з деяких міжнародних договорів, укладених в рамках Співдружності Незалежних Держав". Йшлося про угоди у сфері енергетики.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua