• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Україна заздалегідь виключила будь-яку загрозу для Криму на ракетних стрільбах

Реклама на dsnews.ua
В рамках підготовки до здійснення ракетних навчальних стрільб командування Повітряних Сил Збройних Сил України заздалегідь визначив розміри небезпечної зони виконання пусків в північно-західній частині акваторії Чорного моря у бік її зменшення

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на повідомлення командування Повітряних сил ЗСУ, опубліковане напередодні в Facebook.

Як зазначається, межа пусків Україною ракет проходить в 27-30 кілометрів від північно-західного узбережжя Криму, безпосереднє місце проведення пусків - на відстані 90 кілометрів, що повністю виключає будь-яку загрозу для жителів півострова Крим.

Також українське командування підкреслює, що були прийняті всі заходи безпеки для забезпечення проведення практичної фази випробувань, прораховані ризики, які можуть виникати під час проведення випробувань.

Зокрема, уточнено зона обмеження використання повітряного простору на тимчасовій основі з відповідними координатами (WGS-84). Визначено час і висоти заборони використання повітряного простору.

Крім того, про проведення навчальних стрільб ще 29 листопада поінформовано МЗС України та надані відповідні заявки та авіаційні оповіщення "Украероцентр.

"Будь-які спроби втручання і звинувачення української сторони у створенні загроз для населення та об'єктів інфраструктури в зоні виконання практичних пусків зенітних керованих ракет здійснюється винятки з метою провокації", - підкреслюють в командуванні ПС ЗСУ.

Як повідомляла "ДС", раніше Росавіація заявила, що Україна нібито вночі випустила нове авіаційне повідомлення, згідно з яким зони ракетних стрільб в Чорному морі зсуваються в нейтральні води.

    Реклама на dsnews.ua