• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Україна завершує підготовку до впровадження COVID-сертифікатів, — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив активізувати аудит українського COVID-сертифікату, який буде використовуватися для поїздок в країни Європейського Союзу, а також прискорити роботу з підписання відповідної угоди з Єврокомісією

Засідання Кабміну проходить в синьо-жовтих кольорах — весь склад уряду в футболках збірної України з футболу
Засідання Кабміну проходить в синьо-жовтих кольорах — весь склад уряду в футболках збірної України з футболу
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на засіданні уряду, передає "ДС".

За його словами, Україна вже завершує підготовку до запуску COVID-сертифікатів, які будуть повністю відповідати вимогам Єврокомісії. Цей документ можна буде згенерувати в додатку або на порталі "Дія", а в перспективі — отримати у сімейного лікаря.

"Ми вже прийняли необхідне постанову Кабінету міністрів, яке визначає порядок використання таких сертифікатів. Все готово до запуску документів, і вже з 1 липня розпочнеться їх бета-тестування", — зазначив Шмигаль.

Він додав, що доручив віце-прем'єру з питань євроінтеграції Ользі Стефанішиной активізувати роботу по завершенню аудиту українського електронного сертифіката та підписання відповідної угоди з Єврокомісією.

Як повідомляла "ДС", у Міністерстві цифрової трансформації очікують, що Україна і Європейський Союз взаємно визнають паспорта вакцинації до кінця літа.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що на єдиному порталі державних послуг "Дія" з 1 липня можна зареєструватися для участі в бета-тестуванні COVID-сертифікатів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua