• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Українці довіряють Зеленському, хоча вважають, що він веде країну не туди, — опитування

Нинішній глава держави Володимир Зеленський очолює рейтинг довіри серед політиків і має максимальний "президентський рейтинг". Разом з тим дві третини українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку

President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", інформує "ДС".

Згідно з даними опитування, якби вибори відбулися найближчим часом, то Зеленського підтримали б 23,1% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.

"За П.Порошенка проголосували б 14,4%, Ю.Бойко — 11,3%, Ю.Тимошенко — 10,9%. І.Смєшка підтримують 7,2%, В.Гройсмана — 5,7%, Д. Разумкова — 5,3%, Е. Мураєва — 4,9%, О.Ляшко — 4,1%, А. Яценюка — 2,9%, О.Тягнибока та В.Кличка — по 2,4% ", — говориться в резулльтатах дослідження.

Рейтинг довіри до політиків також очолює Зеленський. Йому довіряють 44% опитаних, не довіряють — 54%. У порівнянні з січнем рівень довіри до президента виріс з 37 до 44%, відзначають в "Рейтингу".

При цьому Дмитру Разумкову довіряють 29% і не довіряють — 33%, ще 32% не знають його. Юлії Тимошенко довіряють 26%, не довіряють — 72%. Петру Порошенку довіряють 25%, не довіряють — 74%. Юрію Бойку довіряють 23%, не довіряють — 60%, не знають його — 13%. Денису Шмигалю довіряють 14%, не довіряють — 52%, майже третина не чули про такого.

Також дослідження показало, що більшість українців переконані в тому, що країна рухається в неправильному напрямку. Так думають 68% опитаних. 22% переконані, що країна рухається в правильному напрямку. 10% — не визначились. У порівнянні з початком лютого виросла кількість тих, хто оцінює напрямок розвитку як правильне.

Опитування було проведено 22-23 лютого серед громадян України у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -Телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua