• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Україні потрібно шукати точки інтересу з боку глобальних гравців, - експерт

Реклама на dsnews.ua
Тарас Березовець, політолог, провідний програми The Week на каналі "Прямий" сказав, що Україна для США є колосальний інтерес з огляду протидії кіберзагрозам з боку Росії

Тарас Березовець відповів на питання про вибудовування прямого діалогу України з США, а не з іншими країнами НАТО, де поки що нас не бажають бачити.

"Потрібно шукати точки. Де ми можемо зацікавити таких значних глобальних гравців, як США, Китай, Німеччину, Францію, Великобританію.", - сказав Березовець в ході відеоконференції "ДС"

"Що цікаво американцям? Американці стали чітко на рейки боротьби з російською загрозою. Це вже зрозуміло. Це відбувалося дуже повільно, але коли цей бронепоїзд став на рейки, він буде йти до переможного кінця. У свій час, ми пам'ятаємо, в Холодній війні США перемогли росіян, в тому числі тому, що ввели з 1980 року санкції при адміністрації Рональда Рейгана.", - сказав він.
 
"Чим Україна може бути цікава американцям? В першу чергу, Україна надає унікальні можливості для тестування тих сфер, де можемо протистояти кіберзагрозам з Росії; Росія має в Україні свої зразки зброї, Америка відчуває тактику, включаючи протистояння Росії. Україна - не єдине місце, де вони можуть зіткнутися з росіянами. Сирія, Україна, можливо, країни Балтії.", - резюмував політолог.

    Реклама на dsnews.ua