• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

"Українська команда" передала велику партію дронів-літаків батальйону "Ахіллес": "Щоб били далеко та точно"

Волонтерський штаб "Українська команда" передав велику партію дронів-літаків батальйону "Ахіллес" на Авдіївський напрямок

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Української команди".

"Друзі, завдяки вам "Українська команда" збільшує партії дронів, які передає захисникам. А це значить, що ще більше безпілотників полетять на голови оркам. Велику партію дронів-літачків ми передали батальйону ударних безпілотників та авіакомплексів "Ахіллес" 92 окремої штурмової бригади", — йдеться у повідомленні "Української команди".

У волонтерському штабі зазначають, що бійці батальйону "Ахіллес" з перших днів війни стійко рубляться на важкому Авдіївському напрямку.

"Разом з дронами ми з вами передали захисникам також катапульту та ретранслятор. Щоб били далеко та точно. А це вони вміють добре", — зазначив керівник "Української команди" Артур Палатний.

Бійці "Ахіллесу" подякували Артуру Палатному та всім, хто допоміг отримати дрони.

"Щиро дякуємо "Українській команді". Дякуємо кожному і кожній з вас. Друзі, разом з вами ми наближаємо перемогу!" — заявив керівник батальйону "Ахіллес" Юрій Федоренко.

Раніше "Українська команда" привезла великі дрони-літаки на передову на Бахмутський напрямок. Безпілотники, на які збирали всі українці, отримали бійці батальйону "Свобода" 4 штурмової бригади "Рубіж" Нацгвардії України.

Як відомо, "Українська команда" продовжує збір на 200 великих дронів-літаків для захисників на передовій.

Долучитися:

    Реклама на dsnews.ua