• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

Українська сторона ініціювала спрощення візового режиму з Британією

Реклама на dsnews.ua

Міністерство внутрішніх справ України ініціювало спрощення візового режиму з Великою Британією. Найближчим часом до України прибудуть фахівці зі Сполученого Королівства

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МВС України, передає "ДС".

29 жовтня відбулася зустріч глави МВС Арсена Авакова з Надзвичайним і Повноважним Послом Великобританії в Україні Меліндой Сіммонс. В ході зустрічі вони обговорили активізацію співпраці між Україною і Великобританією, особливо в контексті нещодавнього візиту Володимира Зеленського в Лондон.

Аваков зазначив, що відносини між Україною і Великобританією вийшли на новий рівень.

"Сьогодні ми обговорюємо дорожню карту реалізації досягнутих домовленостей. Зокрема, МВС ініціює діалог між країнами щодо спрощення візових вимог для громадян України і готове максимально йти назустріч британській стороні з питань аналізу міграційних процедур і законодавства", — заявив він.

При цьому міністр наголосив на необхідності відкриття в Україні британського візового центру для прискореної обробки заявок українців. Він також додав, що такий крок буде свідчити про серйозну налаштованість Великобританії в цьому питанні.

Нагадаємо, раніше посол України у Великій Британії Вадим Пристайко під час зустрічі представників британського і українського співтовариства заявив, що Об'єднане Королівство та Україна зараз спільно шукають взаємні шляху полегшення візового режиму.

    Реклама на dsnews.ua