• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Українська сторона в ТКГ закликала Росію обмінятися полоненими

Україна закликала Росію в Тристоронній контактній групі (ТКГ) прискорити підготовку до обміну полоненими та розблокувати роботу КПВВ

Олексій Резніков
Олексій Резніков
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні віцепремʼєра, міністра з питань реінтеграції окупованих територій Олексія Резнікова в Telegram, передає "ДС".

За його словами, на останній зустрічі ТКГ українська сторона закликала Росію прискорити підготовку до проведення наступного етапу одночасного взаємного звільнення утримуваних у звʼязку з конфліктом осіб і розблокувати роботу КПВВ з російської сторони.

"Українська делегація ще раз нагадала, що відповідні гарантії безпеки були надані Україні послідовно 31 серпня і додатково — підтверджені сьогодні", — зазначив Резніков.

Він додав, що Україна продовжує наполягати на якнайшвидшому звільненні всіх утримуваних осіб і вживає всіх необхідних для цього заходів і суворого дотримується режиму припинення вогню.

Резніков звернув увагу на чергову спробу російської сторони залучити до роботи гуманітарної підгрупи ТКГ засудженої за тероризм громадянки України Майї Пирогової, що, на його думку, є спробою Росії заблокувати переговорний процес.

Нагадаємо, 14 вересня член ТКГ Сергій Гармаш повідомив, що засідання політичної підгрупи в Тристоронній контактній групі було провалено.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua