• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Українські медики не отримали "коронавірусні" доплати за вересень: Шмигаль обіцяє покарати голів ОДА

Реклама на dsnews.ua

Доплати до заробітних плат за вересень не отримали медичні працівники, які працюють з хворими на COVID-19, у майже 160 закладах по всій Україні

Про це премʼєр-міністр України Денис Шмигаль заявив на нараді за участі секретаря РНБО Олексія Данілова та головами ОДА щодо ситуації з поширенням коронавірусу в Україні, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Кабміна.

«Попрошу міністра охорони здоровʼя (Максима Степанова — "ДС) надати інформацію, на її основі Уряд буде робити подання на Офіс Президента для притягнення до дисциплінарної відповідальності відповідних голів ОДА. Будемо ставити питання звільнення відповідних керівників ДОЗ. Лікарі чекали грошей, при тому, що вони були виділені. НСЗУ підписувала контракти цілодобово і без вихідних. Якщо люди на місцях не хочуть працювати, будемо вдаватися до жорстких заходів», — наголосив глава Уряду.

Нагадаємо, у п’ятницю, 9 жовтня, прем’єр-міністр Денис Шмигаль зібрав нараду з головами ОДА, за участі секретаря РНБО Олексія Данілова, щодо ситуації з поширенням коронавірусу в Україні.

    Реклама на dsnews.ua