• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Українські миротворці попрямували в Косово після обсервації в Трускавці

Реклама на dsnews.ua
Український миротворчий контингент, до складу якого входять 40 військових, попрямував в Косово після проходження обсервації у військовому санаторії "Трускавецький" (Трускавець, Львівська область)

Про це повідомив начальник військового санаторію полковник медичної служби Василь Вовчанський, передає "ДС" з посиланням на "АрмияInform".

За його словами, це вже четвертий миротворчий контингент, який проходить медичну обсервацію в Трускавецькому військовому санаторії з початку карантину. Але це перший випадок, коли обсервацію проходять до від'їзду з України, а не після повернення в країну.

Під час обсервації військовим двічі проводили ПЛР-тести - на початку і в кінці обсервації. Визначення результатів ПЛР-досліджень проходило у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Центр видає медичні сертифікати, які дозволяють перетинати державний кордон України і не проходити обсервацію за кордоном.

Як повідомляла "ДС", ослаблення карантину в Україні не вплине на обов'язкове проходження двотижневої обсервації після повернення з-за кордону.

    Реклама на dsnews.ua