• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Українські прикордонники затримали колишнього депутата парламенту Угорщини з контрабандою цигарок, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Українські прикордонники на Закарпатті затримали дипломата-громадянина Угорщини з контрабандою цигарок. За неофіційною інформацією, затриманий є також колишнім депутатом парламенту Угорщини

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Державної прикордонної служби України, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, громадянин Угорщини прямував з України до Угорщини автомобілем SEAT через пункт пропуску "Лужанка". На контролі він показав дипломатичний паспорт, який не є акредитованим в Україні. 

"За результатами проведеного огляду автомобіля спільна група з прикордонного наряду, оперативних співробітників Держприкордонслужби, представників ДМС, із залученням представників консульства Угорщини, в багажному відділенні авта виявила цигарки без акцизних марок з позначкою "FOR DUTY FREE ONLY". Наразі триває підрахунок виявленого товару, після чого буде встановлена їх кількість та вартість", — йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.

Український журналіст Дмитро Тужанський з посиланням на свої джерела пише, що затриманий є також колишнім депутатом парламенту Угорщини.

"За моєю інформацією, дипломатом-контрабандистом виявився двічі депутат угорського парламенту від соціалістів (MSZP) 2006-2010 та 2014-2018 Жолт Легинь (Zsolt Legény)", — зазначає Тужанський.

Він додає, що під час огляду авто були присутні представники угорського консульства у Берегово.

Нагадаємо, раніше у Сумській області на березі річки Ворскли у Олександрівки співробітники Держприкордонслужби затримали контрабандистів. Зловмисники після попереджувального пострілу правоохоронців втекли і залишили контрабандного товару на суму близько 10 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua