• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Українських військових зобов'яжуть володіти англійською, щоб співпрацювати зі структурами НАТО

Реклама на dsnews.ua

У новій системі професійної військової освіти стане обов'язковим English language testing

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства оборони, передає "ДС".

В рамках підготовки офіцерського складу на знання англійської перевірятимуть вступників.

"Необхідність вивчення англійської мови особовим складом є одним з головних аспектів досягнення взаємосумісності зі структурами НАТО", — говорять в Міноборони.

Також в міністерстві додали, що вивчення англійської мови особовим складом є невіддільною складовою впровадження в ЗСУ нової військової культури, заснованої на євроатлантичних цінностях і принципах.

У Міноборони зазначили, що військові зі знанням англійської зможуть брати участь в міжнародних місіях і навчанні за кордоном.

Разом з новими кваліфікаційними вимогами за рівнями володіння іноземною мовою офіцерським, сержантським (старшинським) складом вводиться єдина навчальна програма "Іноземна мова" в профільних вузах.

"Крім того, здійснюється реалізація проєкту постачання урядом США нових мовних лабораторій, навчальних матеріалів і посібників", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, заступник начальника Генштабу Сергій Наєв в грудні 2019 року заявляв, що з 2020 року в Збройних силах України хочуть серйозно поліпшити якість вивчення англійської мови на всіх рівнях.

    Реклама на dsnews.ua